הוצאת רשיון עסק בקלות ובמהירות

 
 

חברת קלינגר תוכל לסייע לך לקבל רשיון עסק בקלות ובמהירות 

זקוקים לרישיון עסק? עומדים להוציא רישיון עסק וזקוקים לעזרה? הגעתם אל המקום הנכון!

קלינגר – רישוי עסקים והיתרי בניה, מתמחה בהשגת רישיון עסק. לחברה ניסיון רב בהשגת רישיון עסק במגוון רב של תחומים, בכל רחבי הארץ.נשמח לסייע גם לכם. אנו מספקים בין השאר שירותי בדיקת עסקים חדשים, טיפול בפתיחתו של עסק חדש, והשגת כל הרישיונות הדרושים מהרשויות הרלבנטיות.  משרדינו עומד בקשרים עם יועצים מקצועיים רבים, כגון יועצי בטיחות, מהנדסים, אדריכלים שמאים מודדים וכו' – שמסייעים לנו במידת הצורך בבדיקות העסק והכנתו לביקורת הרשויות.

 

החוק במדינת ישראל מפרט שורה ארוכה של עסקים שזקוקים לרישיון על מנת לפתוח אותם. השגת רישיון עסק היא תהליך ביורוקראטי מורכב ומייגע לעתים, שעשוי לקחת זמן רב. בעידן המודרני, שבו הטכנולוגיה והמשק מתקדמים ומשתנים ללא הרף, כל עיכוב בהוצאתה של תוכנית עסקית אל הפועל עלול לעלות ביוקר. לפיכך, מומלץ להסתייע בשירותים מקצועיים בתהליך השגת רישיון עסק. בעזרת השירותים שלנו תוכלו לקצר באופן משמעותי את הזמן הדרוש להשגת רישיון העסק, וכן למנוע תקלות ובעיות עתידיות מול הרשויות.

 

תהליך השגת רישיון עסק מתחיל בבדיקת הנכס הקיים במקרה שמדובר ברכישה, או באפיון הדרישות במקרה של עסק חדש. לאחר מכן יש צורך בהכנת הבקשות לרישוי העסק, שכוללת כתיבת מסמכים מפורטים על פעילות העסק, הגשתן לרשויות המתאימות, ליווי העסק בבדיקות השונות הנערכות מול הרשויות, כגון העירייה, איגוד הכבאות, המשטרה, משרד הבריאות, מינהל ההנדסה, המשרד לאיכות הסביבה וכו'.

 

מומלץ לפנות אלינו בתחילתו של התהליך, אך אנו יכולים בהחלט לסייע גם לגופים שכבר החלו בתהליך השגת רישיון עסק, ונתקלו בבעיות שונות.

 

הטיפול בהשגת רישיון עסק משתנה בהתאם לסוג העסק. בהגדרת החוק הישראלי ישנן קבוצות עסקים שונות – שההתייחסות אליהן היא פרטנית. ממפעלי תעשייה, דרך עסקי מזון, ועד לעסקים המיועדים למכירת מוצרים. לכל סוג עסק דרושים רישיונות שונים, בהתאם לפעילות המבוצעות בו. מטרת הרישיונות היא להבטיח שהעסק פועל בהתאם לחוקי הבטיחות בעבודה וחוקי איכות הסביבה, ואינו מסכן את העובדים  או את המתארחים בו. פעילות ללא רישיון עסק אסורה ע"פ החוק, ועלולה להסתיים בעונשים כבדים.

 

בקשות לרישוי עסק יש להגיש גם במקרה שאתם מבצעים שינויים מהותיים בעסק פועל, ובכל מקרה כזה מומלץ להתייעץ ולבדוק אם אתם נדרשים לדווח לרשויות.

 

אם אתם זקוקים לרישיון עסק, אל תהססו ליצור איתנו קשר, ונשמח לסייע לכם בהקדם.

 

 

  השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
*  שם מלא:
  שם חברה:
*  דואר אלקטרוני:
*  סלולרי:
  טלפון:
  פקס:
  כתובת:
*  פנייה לייעוץ בתחום:
  הערות:

   
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר